O mne

Ahoj,
som Anka… ✿

Chcem inšpirovať ľudí… Chcem byť tou, na ktorú sa pozrieš a povieš:
„Ďakujem Ti, bez teba by som to nedokázala.“

Mojou obrovskou vášňou je cvičenie, zdravý životný štýl a motivovanie ľudí, ktorí hľadajú spôsob ako zmeniť svoj život k lepšiemu. Som certifikovaná trénerka I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji a rozhodla som sa pomôcť ľuďom dosiahnuť svoju vysnívanú postavu nielen v posilke, ale aj mimo nej.
Na svojom blogu pinkironlady.sk sa delím o svoju cestu za fitness snom obohatenú o rôzne zážitky či rady, ktoré by mne samej v mojich začiatkoch boli veľmi nápomocné.

Nikdy ma nebavilo cvičiť ak som na to bola sama. Zistila som, že väčšiu chuť cvičiť som mala vtedy, ak som cvičila s niekým. Mala som vtedy pocit, že ťaháme a povzbudzujeme jeden druhého. Keď som všakn už vo svojom okolí nenašla nikoho s rovnakou chuťou cvičiť, rozhodla som sa, že ma to neodradí. A tak som navštívila miestne fitness centrum a namiesto toho, aby som cvičila sama, zaplatila som si trénera.

Spočiatku sa zdalo všetko fajn, no po čase som nerozumela prečo týždne a týždne driny neprinášajú žiadne výsledky; prečo mi na žiadnu z mojich otázok môj tréner nevie dať adekvátnu odpoveď; prečo mi tvrdí, že ženy nesmú cvičiť s činkami; prečo neustále len behám na páse a bicyklujem, keď chcem svaly a prečo namiesto toho, aby mi povedal, čo mám robiť inak, ťuká do mobilu?

Preto som sa rozhodla urobiť si kurz, stať sa tiež trénerkou a naozaj pomáhať ľuďom. Verím, že ti moje rady budú nápomocné a vyhneš sa tak chybám, ktoré ti hrozia, ak si vyberieš nesprávneho trénera.

 Želám Ti na ceste aktívneho životného štýlu veľa šťastia! ♥

 Tvoja ✿Pink Iron Lady✿